Батьки реєструють дитину у школі кожного року наприкінці травня або в перший день школи у вересні. Батьки виповняють вписову аплікацію, форму "Батьки зобов’язуються" і записуються на чергування. Також, у вересні можна придбати підручники в учительському офісі у секретаря.

ВПИСОВА АПЛІКАЦІЯ (format Microsoft Word)
ВПИСОВА АПЛІКАЦІЯ (pdf format)

ФОРМА "БАТЬКИ ЗАБОВ'ЯЗУЮТЬСЯ"

УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ

Родини, які не більше, як рік тому приїхали з України, можуть податися (через школу) на допомогу від Суспільної Служби. Просимо звернутися до секретарки за анкетою.

ПЛАТА ЗА ШКІЛЬНІ ЗАХОДИ

Шкільна програма нашої школи багата на традиційні та інші події протягом року, які залучають усіх наших учнів і де їх нагороджують різними харчами, напоями і подарунками. Тому просимо батьків і опікунів якнайшвидше вирівняти щорічну плату за шкільні заходи ($25 від учня\учениці). Чеки виписувати на UNF Ridna Shkola.

ПІДРУЧНИКИ:

Батьки одержать список потрібних підручників для кожного класу.

ПРОСИМО
1. Перевірити які книжки вже маєте вдома, а решту потрібних підручників закупити. Батьки можуть закупити ці книжки на початку навчального року в школі.
2. Закупити зошити для вправ. Діти мусять мати нові зошити щороку.

Прохання: Не викидайте дитячих старих підручників. Краще їх затримати в своїй бібліотеці або подарувати школі!!!!

ЧЕРГУВАННЯ БАТЬКІВ

Секретарка готуює списки чергування батьків по школі. Чергування триває від 9:00 - 1:00. В цей час батьки пильнують вхідні двері і коридори. Якщо Ви не зможете бути на чергуванні в призначений день, просимо підшукати когось на своє місце, помінятися з кимось іншим, а в непередбачених випадках повідомити секретарку школи Люду Погорєлову заздалегідь (416-276-1883). Секретарка буде пригадувати батькам про чергування.
Батьки учнів на курсах теж можуть мати чергування по класах, коли потрібно допомогти учителям навести дисципліну у класі.

ПРОСИМО чергових батьків зранку зголошуватися до учительського офісу.

Усне Мовлення
sitemapмапа сайту contact usел. пошта

Батьківський Куточок

Батьківський комітет школи звертається до всіх українських родин посилати своїх дітей шкільного віку на навчання до української школи. Комітет допомагає проводити шкільні свята, зокрема Свято Миколая. Читати далі.

Відділ Молоді Українського Національного Об'єднання Канади відтворено на базі Рідної Школи.