БАТЬКИ ЗОБОВ'ЯЗУЮТЬСЯ:

1. Підтримувати мету школи через свою участь в діяльності школи. Пильнувати, щоб дитина, як учень школи, виконувала завдання, говорила по-українськи, та дотримувалась правил поведінки школи.

2. Повністю і точно виповнити реєстраційну анкету.

3. Купити книжки та інші навчальні матеріали, призначені вчителями школи і покривати кошти інших занять, де моя дитина бере участь за моїм дозволом.

4. Повністю фінансово покрити вчинене моєю дитиною пошкодження, або крадіжку майна школи, інших учнів, батьків/членів, управителів будинку, власників та інших споживачів будинку. Якщо збитки, вчинені моєю дитиною, є приписані на загал школи, класу, або групи учнів, я заплачу за частину коштів призначених Управою Філії УНО Торонто-Захід.

5. Свідомий/а того, що Управа Філії УНО Торонто-Захід має право виключити мою дитину з школи за неоправдану неприсутність п'яти (5) днів навчання за порядком, та за серйозне порушення правил поведінки.

Підпис одного або обидвох батьків

______________________________________ Дата_____________________

ЧЕРГУВАННЯ БАТЬКІВ

Секретарка готує списки чергування батьків по школі. Чергування триває від 9:00 - 1:00. В цей час батьки пильнують вхідні двері і коридори. Якщо Ви не зможете бути на чергуванні в призначений день, просимо підшукати когось на своє місце, помінятися з кимось іншим, а в непередбачених випадках повідомити секретарку школи Люду Погорєлову заздалегідь (416-241-7402). Секретарка буде пригадувати батькам про чергування. Батьки учнів на курсах теж можуть мати чергування по класах, коли потрібно допомогти учителям навести дисципліну в класі.

ПРОСИМО чергових батьків зранку зголошуватися до учительського офісу.

ВХІД БАТЬКІВ ТА ГОСТЕЙ

Просимо всіх зголосити свою присутність в учительському офісі, коли заходите до школи.

ЗАБИРАННЯ ДІТЕЙ

ПРОСИМО батьків не заходити до класу, коли забирають дітей. Просимо почекати в коридорі.
Дуже просимо не спізнюватися, коли забираєте дітей о 1:00. Це несправедливо до учителів чи адміністрації, які мусять з дітьми довше залишатися.

sitemapкарта сайту contact usел. пошта

Приєднатися до батьківського комітету contact us

Відділ Молоді Українського Національного Об'єднання відтворився на базі Рідної Школи.